
Портативна колонка MONSTER ADVENTURER MAX (чорна)
6 689 ₴
- В наявності
- Код: 24289
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MONSTER
Модель: ADVENTURER MAX MS22101
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Формат акустики: 2.1
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Потужність: 60 Вт (30/30)
Частотний діапазон: 60 - 20000 Гц
Співвідношення сигнал/шум: 65 Дб
Динаміки: Широкосмугові 101.6 мм
Влагозащита: IPX7
Живлення: Від акумулятора
Час автономної роботи: До 24 годин (гучність до 50%)
Порт заряджання: Type-C
Особливості:
- Вологостійкість
Розміри: 400 х 160 х 220 мм
Вага: 2250 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monster |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 65 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 2.25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 689 ₴


