
Електрочайник HOCO HE11 1.7L (чорний)
849 ₴
- В наявності
- Код: 24005
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HE11
Тип товару: Електричний чайник
Об'єм: 1.7 л
Потужність: 1500 Вт
Тип нагрівального елемента: Прихований диск
Довжина кабелю: 0.75 м
Матеріал корпусу: Неіржавка сталь/пластик
Габарити: 22.2 × 16.5 × 26.3 см
Вага: 0.96 кг
Колір чайника: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 222 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 263 мм |
| Вага | 0.96 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴



