
Портативна музична колонка PHILIPS SERIES 2000 S2505 (чорна)
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 23827
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PHILIPS
Модель: S2505
Тип товару: Музична колонка
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 850 мА·год
Час автономної роботи: До 10 годин
Час повного заряджання: До 2.5 годин
Порт заряджання: Type-C
Кількість каналів: 1 (моно)
Частотний діапазон: 120 – 18000 Гц
Потужність: 3 Вт
Діаметр динаміка: 40 мм
Співвідношення сигнал/шум: 80 Дб
Захист від води: IPX7
Додатково:
- ремінець
- підсвітка
Матеріал корпусу: Пластик
Розміри: 41 x 92 x 91 мм
Вага: 190 г
Колір колонки: Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 92 мм |
| Висота | 91 мм |
| Глибина | 41 мм |
| Вага | 0.19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴





