
Штатив горизонтальний з панорамною головкою BEIKE QZSD Q111H (чорний)
1 789 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23470
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BEIKE
Модель: QZSD Q111H
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 156 cм
Мінімальна висота: 50 см
Висота горизонтальної штанги: 50 - 118 см
Довжина горизонтальної штанги: 35 см
Довжина в складеному вигляді: 55 см
Тип головки: Панорамна
Регулювання нахилу: 360°
Кількість секцій: 4 + 1
Максимальне навантаження: 4 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Вага: 1.2 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1560 мм |
| Максимальне навантаження | 4 кг |
| Кількість секцій | 5 |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина у складеному стані | 550 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴




