
Штатив з горизонтальною штангою BEIKE QZSD Z2201 (чорний)
789 ₴
- В наявності
- Код: 20861
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BEIKE
Модель: QZSD Z2201
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 71 cм
Мінімальна висота: 42 см
Довжина в складеному стані: 51 см
Кількість секцій: 2
Максимальне навантаження: 1 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Вага: 0.56 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 710 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Кількість секцій | 2 |
| Вага | 0.56 кг |
| Довжина у складеному стані | 510 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴



