ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-16
Тип товару: Штатив-монопод
Максимальне навантаження: 1.5 кг
Максимальна висота: 440 мм
Мінімальна висота: 220 мм
Кількість секцій: 4
Тип головки: Кульова
Кут повороту: 360°
Кут нахилу: 120°
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Вага: 170 г
Колір монопода: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 440 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 0.17 кг |
| Довжина у складеному стані | 220 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴







