ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: SK-04
Тип товару: Штатив-монопод
Максимальна висота: 140 cм
Мінімальна висота: 27 см
Максимальна ширина пристрою: 85 мм
Мінімальна ширина пристрою: 55 мм
Кількість секцій: 8
Тип головки: Кульова
Тип кріплення: Холодний башмак/різь 1/4"
Максимальне навантаження: 2 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав
Вага: 794 г
Колір монопода: Сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1400 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 8 |
| Вага | 0.794 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴






