
Штатив-монопод ULANZI MT-34 (чорний)
689 ₴
- В наявності
- Код: 21661
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-34
Тип товару: Штатив-монопод
Максимальне навантаження: 1.5 кг
Максимальна висота: 815 мм
Мінімальна висота: 260 мм
Максимальна ширина пристрою: 98 мм
Мінімальна ширина пристрою: 58 мм
Кількість секцій: 6
Тип головки: Кульова
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Розміри: 260 х 32 х 32 мм
Вага: 265 г
Колір монопода: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 815 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 6 |
| Вага | 0.265 кг |
| Довжина у складеному стані | 260 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689 ₴



