ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-54
Тип товару: Трипод
Максимальна висота: 155 cм
Довжина в складеному стані: 34 см
Кількість секцій: 6
Ширина затискача: 60 - 90 мм
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Тип кріплення: Резьба 1/4" / Зажим
Вага: 573 г
Колір трипода: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1550 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 6 |
| Вага | 0.573 кг |
| Довжина у складеному стані | 340 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴









