ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ULANZI
Модель: MT-59
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 176 cм
Довжина в складеному стані: 51 см
Кількість секцій: 4
Максимальне навантаження: 15 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав / пластик
Тип кріплення: Резьба 1/4" / Arca-Swiss
Вага: 2.45 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1760 мм |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 2.45 кг |
| Довжина у складеному стані | 510 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 989 ₴









