ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Проектор
Виробник: EZCAST
Модель: BEAM J4
Колірна яскравість: 300 Лм
Фізична роздільна здатність: 1920 x 1080
Співвідношення сторін: 16:9 (широкоформатний)
Діагональ екрану: 2.5 м
Контрастність: 5000:1
Джерело світла: LED
Тип лампи: LED
Трапецеїдальні спотворення: ±15°
Живлення: Від акумулятора, від мережі
Місткість акумулятора: 9000 mA/h (3 x 3000 mA/h)
Час роботи від акумулятора: До 5 годин (в режимі ECO)
Термін служби лампи: 20000 годин
Розмір проекції: від 32 до 100 дюймів (1-2.8 метри)
Порти: HDMI, USB, 3.5mm Mini-Jack
Бездротове з'єднання: WI-FI, Bluetooth
Розміри: 11.5 х 11.5 х 3.2 см
Вага: 0.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Клас пристрою | Портативний |
| Тип матриці | DLP |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080p |
| Інтерфейси | USB, HDMI, jack 3.5 мм |
| Особливості | Вбудовані динаміки |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Напруга мережі | 100~240 В |
| Матеріал | Пластик |
| Вид товару | Проектор |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Світловий потік | 300 лм |
| Контрастність | 5000 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 32 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴










