
Екшн-камера ACEFAST X1 4K (чорна)
3 949 ₴
- В наявності
- Код: 37486
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ACEFAST
Модель: X1
Тип товару: Екшн-камера
Макс. роздільна здатність відео: 4K ULTRA HD
Фотокамера: 20 MP
Сенсор: Sony IMX386
Об'єктив: Ширококутний 170°
Екран: LCD сенсорний
Розмір екрана: 2.1 дюйми
Роздільна здатність екрану: 390 х 320 px
Під'єднання: Wi-Fi 2.4GHz
Підтримувані карти пам'яті: MicroSD Class U3 (до 256 Гб)
Ємність батареї: 1050 mA/h
Час автономної роботи: 140 хвилин
ong>Вологозахист: IPX8 (занурення до 21 метра)
Порт зарядки: Type-C
Параметри зарядки: 5V=1A
Розміри: 53.7 х 45 х 37.9 мм
Вага: 99 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Flash |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | 4K UHD |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Вологозахищений корпус |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 1050 мА/год |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 20 Мп |
| Інтерфейси | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDHC |
| Вхід/Вихід | USB Type-C |
| Додаткові функції і характеристики | |
| РК-екран | Так |
| Діагональ LCD-екрану | 2.1 " |
| Сенсорний екран | Так |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53.7 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 37.9 мм |
| Вага | 99 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 949 ₴






