ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: ACEFAST
Модель: S4
Тип товару: Моніторинговий трекер / брелок
Сумісність: IOS
Матеріал: PU шкіра / ABS
Живлення: Батерейка CR2032 (230 mAh)
Час роботи на 1 заряді: до 10 місяців
BT відстань: 30 м
Розміри: 85.2 х 31.5 х 21 мм
Вага: 25 г
Колір трекера: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Тип GPS-приймача | GPS-трекер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Харчування | |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Вбудована АКБ | Ні |
| Ємність вбудованої АКБ | 230 мАг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85.2 мм |
| Ширина | 31.5 мм |
| Висота | 21 мм |
| Вага | 0.025 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




