ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: Remax
Модель: RT-E190
Тип лампи: Світлодіодна
Стиль виготовлення: Мінімалізм
Матеріал каркаса: ABS пластик, гума
Регулювання яскравості: 3 режими (100%, 60%, 30%) сенсорне керування
Напруга мережі: 5В
Потужність лампи: 6.0 Вт
Живлення: Від акумулятора
Вбудований акумулятор: 1200 mAh
Час роботи від вбудованого акумулятора: 4-5 годин
Тип вимикача: сенсорний
Розміщення вимикача: на корпусе
Розміри (В*Ш*Д): 310*100*150 мм
Модель: RT-E190
Тип лампи: Світлодіодна
Стиль виготовлення: Мінімалізм
Матеріал каркаса: ABS пластик, гума
Регулювання яскравості: 3 режими (100%, 60%, 30%) сенсорне керування
Напруга мережі: 5В
Потужність лампи: 6.0 Вт
Живлення: Від акумулятора
Вбудований акумулятор: 1200 mAh
Час роботи від вбудованого акумулятора: 4-5 годин
Тип вимикача: сенсорний
Розміщення вимикача: на корпусе
Розміри (В*Ш*Д): 310*100*150 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴







