
Мережевий розгалужувач XO-WL09 з підставкою і нічником (білий)
569 ₴
- В наявності
- Код: 13318
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | XO |
| Модель | WL09 |
| Тип товару | Мережевий розгалужувач |
| Кількість резинок | 2 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стандарт вилки | Евро |
| Вхідний струм | 100-250V 50/60Hz |
| AC 250V 16A | |
| Максимальна потужність | 4000W |
| Параметри USB | 5V/2.4A |
| Додаткові особливості | Регульований нічний світильник |
| Датчик руху | |
| Знімна поличка | |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Вогнестійкий пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 195 г |

XO WL09 — це розгалужувач, обладнаний не тільки стандартними розетками для заряджання, але й з USB-розетками. Додатковою функцією є світлодіодна лампа з датчиком руху, а також полицею, на якій ви можете розмістити свій смартфон у час заряджання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 60 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Вага | 195 г |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴









