
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA62A 2.4A (білий)
229 ₴
- В наявності
- Код: 19294
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BOROFONE BA20A 2.1A 1USB
Виробник: BOROFONE
Модель: BA62A
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Конструкція: Монолітна
Тип вилки: EU
Кількість портів: 2 шт
Тип портів: USB-A / USB-C
Вихідні характеристики: 5V=2.4A
Швидке заряджання: Без швидкого заряджання
Розміри: 74 * 45 * 25 мм
Вага: 35 г
Цвет: Білий
Модель: BA62A
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Конструкція: Монолітна
Тип вилки: EU
Кількість портів: 2 шт
Тип портів: USB-A / USB-C
Вихідні характеристики: 5V=2.4A
Швидке заряджання: Без швидкого заряджання
Розміри: 74 * 45 * 25 мм
Вага: 35 г
Цвет: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 74 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴



