ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | портативна колонка |
| Модель | RS-8879 |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 10Вт |
| Чутливість | 80 дБ |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Інтерфейси | USB, AUX-вхід, jack 3.5 мм |
| Тип харчування | Акумулятор, USB-порт |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Форма | циліндрична |
| Розміри (ВхШ) | 39х16,5 см |
Аудіосистема RS-8879 пробладает хорошими технічними характеристиками, які дозволять вам насолодитися прослуховуванням улюбленої музики. Музична колонка має вбудовану підсвітку, яка прикрасить процес прослуховування. Тривалу автономну роботу забезпечить вбудований акумулятор ємністю 1800 маг. Відтворення музики на акустичній системі можливо з карти пам'яті MicroSD, USB Flash і з пристроїв шляхом підключення через AUX кабель, або бездротовим підключенням через Bluetooth.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Чутливість | 80 дБ |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴










