ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Потужність, Вт | 2x15 |
| Матеріал | Комбіновані матеріали |
| Тканина | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип підключення | Bluetooth 5.0 |
| AUX | |
| MicroSD | |
| USB flash | |
| ємність акумулятора | 3600 mA/h |
| Час відтворення | 3.5 години |
| Захист | IPX5 |
| Особливості | True Wireless Stereo |
| Підключення до ПК | |
| З вологозахистом | |
| З вбудованим акумулятором | |
| З функцією гучного зв'язку | |
| Колір | чорний |
| Габарити | 292х139х132 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Мінімальна частота | 100 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | USB, mini USB, micro USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴










