
Крісло для геймерів PROOVE GAMING HUNTER (чорне)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: 62043
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: GAMING COMBO
Матеріал: Тканина
Основа: Метал
Підлокітник: 4D
Механізм: Frog
Газліфт: Клас 4
Спинка: Тканина
Колеса: Безшумні PU
Діаметр коліс: 65 мм
Функція нахилу: 5 функцій нахилу (max. 17°)
Відхилення спинки: 90-170°
Регульована висота сидіння: 56-64 см
Максимальне навантаження: До 150 кг
Розмір продукту: 141.5 х 65 х 76 см
Вага: 25 кг
Колір крісла: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 56 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 64 см |
| Вага крісла | 25 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Подушка під голову | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴





