
Планшет HOCO A9 PRO 7" 4/32 GB (синій)
2 489 ₴
- В наявності
- Код: 23444
Виробник: HOCO
Модель: A9 PRO
Діагональ екрана: 7"
Тип екрана: IPS
Роздільна здатність ємно-червона: 1024 x 600 пікселів
Операційна система: Android
Вбудована пам'ять: 32 Gb
Оперативна пам'ять: 4 Gb
Процесор: MTK6735
Графічний процесор: Мали-720 MP2
Кількість ядер: 4
Частота процесора: 1.5 Гц
Основна камера: 2 Мп
Фронтальна камера 0.3 Мп
Акумулятор: 2500 mA/h
Wi-Fi: 2.4G
Підтримка SIM: без SIM
Підтримка карт пам'яті: MicroSD
Розмір: 201 х 139 х 19 мм
Вага: 340.5 г
Колір: Синій
Освітні можливості: Планшет Hoco A9 пропонує освітні програми та ігри, спеціально розроблені для дітей, які допомагають розвивати їхні розумові здібності та навички. Безпека та контроль: Батьківський контроль дає змогу батькам стежити за активністю дитини в интернете и контролювати доступ до деяким функціям пристрою. Дитячий планшет Hoco A9 — це чудовий пристрій, який поєднує в собі освітні можливості, розваги та безпека для маленьких користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 1500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 0.3 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2500 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Вага | 340.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1024х600 |
- Ціна: 2 489 ₴





