Виробник: ANKER
Модель: SOUNDCORE BOOM 2
Тип товару: Музичний колонка
Тип колонки: Портативна
Формат акустики: 2.1
Підключення: Бездротове
Бездротове підключення: Bluetooth 5.3
Потужність: 80 Вт (50/15/15)
Частотний діапазон: 45 - 20000 Гц
Діаметр динаміка: 50 мм
Вологозахист: IPX7
Живлення: Від акумулятора
Місткість акумулятора: 3100 мА/год
Час зарядки: До 5.5 годин
Час автономної роботи: До 24 годин (гучність до 50%)
Порт заряджання: Type-C
особливості:
- Чистий звук завдяки технології обробки звуку
- Тривалий час роботи на одному заряді, що робить її ідеальним компаньйоном для подорожей
- Міцний та вологозахищений корпус (IPX7), що забезпечує довгий термін служби
- 18 годин тривалість програвання на одному заряді
- Настроюваний еквалайзер
Розміри: 297 х 185.4 х 101.6 мм
Вага: 1678 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 80 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | Type-C |
| Мінімальна частота | 45 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 185.4 мм |
| Глибина | 101.6 мм |
| Вага | 1.68 кг |
- Ціна: 5 349 ₴


