
Портативна бездротова колонка MOXOM MX-SK05 (червона)
449 ₴
- В наявності
- Код: 19950
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: MOXOM
Модель: MX-SK05
Тип товару: Музична колонка
Тип колонки: Портативна
Спосіб під'єднання: Бездротовий
Бездротове під'єднання: Bluetooth 5.0
Живлення: Від акумулятора/від USB
Ємність акумулятора: 1200 мА·год
Формат акустики: Моно
Потужність: 3 Вт
Частотний діапазон: 20-20000 Гц
Порт заряджання: Micro USB
Підтримка карт пам'яті: TF card (MicroSD)
Особливості:
- Пило та вологозахист
- З'єднання двох колонок в одну стереосистему
- Компактні розміри
Матеріал: Пластик/ метал
Розміри: 94 х 75 х 33 мм
Колір колонки: Червоний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MOXOM |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | micro USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴


