
Портативна колонка BOROFONE BR16 (сіра)
389 ₴
- В наявності
- Код: 3716
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Производитель | Borofone |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип товара | портативная музыкальная колонка |
| Модель | BR16 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип подключения | беспроводное |
| Поддержка | Bluetooth, FM, TF-карты, U-диска, AUX |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| мощность | 5 Вт |
| Размер динамика | 52 мм * 1 |
| Питание | от аккумулятора |
| от сети | |
| Время работы в режиме разговора / музыки | 4 часа |
| Время зарядки | около 3 часов |
| Емкость аккумулятора: | 1200 мАч |
| Чип | Jerry AC6965E |
| Совместимость | с iOS и Android-устройствами |
| FM тюннер | есть |
| Материал | ABS пластик |
| Цвет | серый |
| Размер | 100 x 84 x 47 мм |
| Комплектация | Колонка |
| Micro-USB кабель для зарядки | |
| 3.5мм minijack кабель AUX | |
| Инструкция пользователя |
|
|









Бездротова колонка Borofone – мініатюрна портативна стереосистема, яка потішить своїх власників добрим звуком. Її розміри роблять колонку дуже зручною у транспортуванні та використанні. Вбудований акумулятор забезпечує безперервну роботу колонки протягом 4 годин. Колонка підтримує протокол HFP, що дозволяє використовувати пристрій як гарнітуру гучномовного зв'язку. Аксесуар підключається до джерела звуку через Bluetooth. Корпус цієї колонки представлений у комфортній формі, виконаний із пластику. Пристрій оснащений слотом для карт пам'яті, FM-приймачем, роз'ємами USB та micro USB. Колонка виконана в стильному дизайні та оснащена підсвічуванням, яке розташоване на тильній її стороні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, AUX-вхід, USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 84 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴









