
Миша бездротова UGREEN M331 (рожева)
679 ₴
- В наявності
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: UGREEN
Модель: M331
Призначення: Для ноутбука / ПК
Тип підключення: Бездротовий
Тип бездротового зв'язку: Bluetooth / радіоканал 2.4 GHz
Тип сенсора: Оптичний
Тип живлення: Батарейки (1.5V AA x 1 шт)
DPI: 1000 / 1600 / 2000 / 4000
Кількість клавіш: 3
Робоча температура: -5°C~40°C
Інтерфейс під'єднання: USB
Радіус дії бездротового зв'язку: До 10 м
Ергономіка миші: Для обох рук
Розміри: 55 × 36 × 97 мм
Вага: 43 г
Колір виробника: Рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Бездротове (2.4 ГГц) |
| Колір | Рожевий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 36 мм |
| Вага | 43 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейки AA/AAA |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴


