
Бездротова мишка BOROFONE BDI05 (чорна)
389 ₴
- В наявності
- Код: 38309
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BOROFONE
Модель: BDI05
Тип товару: Комп'ютерона мишка
Форм-фактор: Для обох рук
Під'єднання: Бездротове / дротове
Бездротове під'єднання: Радіоканал 2.4GHz
Тип сенсора: Оптичний
Dpi: 800 / 1200 / 1600
Кількість кнопок: 4
Ресурс натискання кнопок: 5 млн разів
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 450 мА/г
Час автономної роботи: Понад 2 місяці
Розміри: 110 х 62 х 33 мм
Вага: 67 г
Колір мишки: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 33 мм |
| Вага | 67 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Тип підсвічування | Відсутня |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴



