ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HI10
Діагональ екрана: 8"
Екран: Ємнісний
Роздільна здатність ємно-червона: 1280 x 800 пікселів
Операційна система: Android 14
Вбудована пам'ять: 32 Gb
Оперативна пам'ять: 3 Gb
Процесор: Allwinner A523 (1.8 ГГц)
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 1.8 Гц
Основна камера: 5 Мп
Фронтальна камера 2 Мп
Акумулятор: 4000 mA/h
Wi-Fi: 2.4G
Bluetooth: Bluetooth 5.0
Підтримка SIM: без SIM
Підтримка карт пам'яті: MicroSD
Розмір: 215 х 145 х 25,6 мм
Вага: 425 г
Колір: Рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Allwinner |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Операційна система | Android |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Товщина | 25.6 мм |
| Вага | 425 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴




