ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: HX10
Тип товару: Настільна лампа
Конструкція: Поворотна складана
Тип освітлення: Светодиодное (LED)
Потужність: 2 Вт
Тип вмикача: Сенсорний
Кількість режимів освітлення: 3
Живлення: Від акумулятора
Ємність акумулятора: 1200 mA/h
Час автономної роботи: 3-5 годин
Час зарядки: До 4 годин
Світловий потік: 200 Лм
Індекс передавання світла: CRI більше 80 Ra
Колірна температура: 3000/5000 К
Напруга живлення: DC 5V/1A
Порт живлення: Type-C
Довжина зарядного кабеля: 1 м
Матеріал: ABS пластик
Розмір: 120 х 62 х 450 мм (розкладений стан)
Вага: 175 г
Колір корпусу: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | Hoco |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 200 лм |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Довжина шнура | 1 м |
| Форма світильника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Вага | 175 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴





