
Проекційна лампа VG-010 RGB Sunset
629 ₴
- В наявності
- Код: 3843
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: VG-010
Потужність: 10 Вт
Напруга: 5 В
Висота лампи: 14 см
Діаметр основи: 7.5 см
Довжина кабелю: 1.8 м


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр | 7.5 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴




