
Пусковий пристрій для авто HOCO QS7 (сірий)
2 149 ₴
- В наявності
- Код: 32613
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
|
Виробник: HOCO Модель: QS7 Тип товару: Заряднопусковий пристрій для авто Тип батареї: Літій-іонна полімерна батарея Ємність акумулятора: 10000 мА·год / 37Wh Вхід: USB-C 18W Вихід 1: Загальний вихід: 5V/2.4A Вихід 2: 12V аварійний запуск автомобіля Пусковий струм: 400A Піковий струм: 800А Дисплей: LED (індикація заряду) Матеріал: ABS + PC (вогнетривкий корпус) Розмір: 153 × 87 × 37 мм Вага: 430 г (з клемами 620 г) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 800 А |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 37 мм |
| Вага | 0.43 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴







