ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DV11
Тип товару: Відеореєстратор
Дисплей: 3.69"
Кут огляду основної камери: 140°
Формат відео: 2K (2560x1440 пікселів)
Максимальна частота кадрів: 25 кадрів/с
Процесор: Ling tong GP2178 + SC4336, 4 млн пікселів
Підтримка: Wi-Fi, GPS, APP (bobo cam)
Суперконденсатор: 5.5 В-2F
Підтримка карт пам'яті: MicroSD (до 128 Гб)
Порт заряджання: Type-C
Запис звуку: Є (одноканальний запис)
Режим записи: Циклічний
Запис час і дати: Є
Датчик руху: Є
Режим запису: День / ніч
Розміри: 96.3 х 58.1 х 57.8 мм
Вага: 120 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 4 Мп |
| Дозвіл запису | 2560х1440 |
| Максимальна частота кадрів відео | 25 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3.69 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96.3 мм |
| Ширина | 58.1 мм |
| Висота | 57.8 мм |
| Вага | 120 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴







