
Відеореєстратор HOCO DV9 (чорний)
1 229 ₴
- В наявності
- Код: 29426
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DV9
Тип товару: Відеореєстратор
Дисплей: 3.0"
Роздільна здатність екрана: 360 х 640
Кут огляду основної камери: 120°
Формат відео: 1280 x 720
Максимальна частота кадрів відео: 30 кадрів/сек
Процесор: JL 5211
Сенсор: SC1346
Підтримка карт пам'яті: MicroSD (до 64 Гб)
Автономне живлення: є (200 мА/год)
Порт заряджання: Type-C
Запис звуку: Є (одноканальний запис)
Режим записи: Циклічний
Режим запису: День/ніч
Розміри: 86 х 38 х 92 мм
Вага: 120 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 1 |
| Дозвіл запису | 1280х720 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 120 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 38 мм |
| Вага | 120 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 229 ₴





