ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: DEATHADDER ESSENTIAL
Тип товару: Ігрова миша
Під'єднання: Дротове
Тип сенсора: Оптичний
DPI: 6400
Частота опитування: 1000 Гц
Максимальна швидкість: 5.58 м/с
Прискорення: 30G
Кількість кнопок: 5
Ергономіка: Під праву руку
Довжина кабелю: 1.7 м
Ресурс перемикачів: 10 млн
Особливості:
- Програмовані кнопки
- RGB-підсвітка
Розміри: 127 х 43 х 83 мм
Вага: 96 г
Колір мишки: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Білий |
| Довжина | 127 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 96 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6400 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴




