ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Ігровий мікрофон
Виробник: HYPERX
Модель: QUADCAST S
Тип мікрофона: Конденсаторний
Спрямованість мікрофона: Спрямований
Чутливість: 1 В/Па за 1 кГц: -36
Звуковий тиск: 90 Дб
Частота дискретизації АЦП: 48 кГц
Розрядність АЦП: 16 бит
Коефіцієнт нелінійних спотворень: ≤ 0,05% (1 кГц/0dBFS)
Частотний діапазон: 20 - 20000 Гц
Максимальна вихідна потужність: 7 мВт
Робоча напруга: 5В
Довжина шнура: 3 м
Особливості:
- Перемикання спрямованості
- Підсвітка
- Шумозаглушення
- регулювання сигналу
Матеріал корпусу: Метал
Розміри: 128 х 103 х 250 cм
Вага: 254 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -36 дБ |
| Частота | 20000 Гц |
| Опір | 32 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Діаметр | 103 мм |
| Довжина шнура | 3 м |
| Вага | 249.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 989 ₴





