Виробник: RODE
Модель: NT-USB MINI
Тип товару: Мікрофон
Тип мікрофона: Конденсаторний
Діаграма спрямованості: Кардіоїдна
Призначення: Студійний/для подкастів/для стримінгу
Під'єднання: Дротове
Роз'єм: USB-C / 3.5 mm
Фантомне живлення: Не потрібно
Режим запису: Моно
Частотний діапазон: 20 - 20000 Гц
Рівень звукового тиску: 121 Дб
Частота дискретизації: 48 кГц
Особливості:
- Високоякісна конденсаторна капсула, яка забезпечує тепло та присутність для чистого, професійного звучання
- Діаграма спрямованості кардіоїда оптимізована для зменшення шуму
- Плавна частотна характеристика, яка звучить неймовірно в найрізноманітніших застосунках
- Вбудований попфільтр для зменшення "вибухових" звуків
- Унікальна знімна магнітна настільна підставка
- Інтегроване поворотне кріплення на 360 градусів
- Підсилювач навушників студійного класу з точним контролем рівня та перемикним контролем нульової затримки
- USB-вихід, який без проблем працює з комп'ютерами та планшетами та простий у використанні
Довжина кабелю: 3 м
Розміри: 142 х 55 мм
Вага: 585 г
Колір мікрофона: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rode |
| Вид | Студійний вокальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Частота | 20000 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Вага | 585 г |
- Ціна: 4 749 ₴






