ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: C138A
Тип товару: Зарядний пристрій
Тип зарядного: Мережева
Конструкція: Монолітна
Кількість портів: 2 (USB-A / USB-C)
Вхідні параметри: AC100-240V 50/60 Hz 1.8A Max
Вихід:
USB-C: 5V≈3.0A / 9V≈3.0A / 12V≈3.0A / 15V≈3.0A / 20V≈3.25A (65W Max)
PPS: 3.3-21.0V≈3.0A (65W Max)
USB-A: 5.0V≈3.0A / 9V≈2.0A / 12V≈1.5A (18W Max)
USB-C+USB-A: 5.0V≈3.0A Max
Особливості:
- Технологія швидкого заряджання PD3.0/QC3.0
- Компактна конструкція
- Багаторівневий захист
- Розумна ідентифікація
Розміри: 96 x 57 x 32 мм
Вага: 116 г
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 96 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




