
Відеореєстратор HOCO DV5 (чорний)
1 549 ₴
- В наявності
- Код: 22111
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DV5
Тип товару: Відеореєстратор
Дисплей: 3"
Тип дисплея: IPS
Кут огляду основної камери: 140°
Формат відео: HD 1920 х 1080
Роздільна здатність сенсора: 2 Мп
Тип матриці: CMOS
Формат записування: MOV
Датчики: GC2053
Процесор: JL5601A
Підтримка карт пам'яті: MicroSD (до 128 Гб)
Автономне живлення: є (200 мА·год)
Порт заряджання: Type-C
Запис звуку: є (одноканальний запис)
Режим записи: циклічний
Запис час і дати: є
Датчик руху: є
Режим запису: день/ніч
Стабілізація руху: є
Розміри: 89 x 57.5 x 35 мм
Вага: 90.5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість камер | 1 |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | MOV |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Довжина шнура | 3.5 м |
| Меню російською | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 854×480 |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89 мм |
| Ширина | 53.5 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 90.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴





