
Клавіатура бездротова LOGITECH MX KEYS (графітова)
5 849 ₴
- В наявності
- Код: 21943
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: LOGITECH
Модель: MX KEYS
Тип товару: Клавіатура
Тип клавіатури: Мембранна
Форм-фактор: Повнорозмірна
Під'єднання: Бездротове
Бездротове під'єднання: Bluetooth / Радіоканал
Кількість клавіш: 109
Живлення: Від акумулятора
Порт заряджання: Type-C
Підсвічування: Біла
Матеріал: Метал/пластик
Розміри: 430 x 20.5 x 131.6 мм
Вага: 810 г
Колір клавіатури: Графітовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 131.6 мм |
| Висота | 20.5 мм |
| Вага | 810 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 109 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 849 ₴




