ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BEIKE
Модель: QZSD Q162A
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 171 cм
Мінімальна висота: 42 см
Довжина в складеному стані: 52 см
Кількість секцій: 4
Максимальне навантаження: 3 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Вага: 1.1 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beike |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1710 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина у складеному стані | 500 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴




