ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: YUNTENG
Модель: VCT-6109
Тип товару: Штатив
Максимальна висота: 179 cм
Довжина в складеному стані: 39 см
Кількість секцій: 4
Діаметр: 20 мм
Максимальне навантаження: 2.5 кг
Матеріал: Алюмінієвий сплав/пластик
Різь: 1/4
Особливості:
- можливість горизонтального та вертикального знімання
- одночасне використання до 3 пристроїв на штативі
- пульт дистанційного керування камерою смартфона
Вага: 1.1 кг
Колір штатива: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1790 мм |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Вбудований рівень, Дистанційне управління |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 1.1 кг |
| Довжина у складеному стані | 390 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 289 ₴



