ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: HOCO
Модель: DL04
Тип товару: Настільна лампа
Конструкція: Поворотна складана
Тип освітлення: Светодиодное (LED)
Потужність: 7 Вт
Тип вмикача: Сенсорний
Кількість режимів освітлення: 3
Живлення: От USB
Світловий потік: 200 Лм
Індекс передавання світла: CRI 80
Напруга живлення: DC5V 1A
Порт живлення: MicroUSB
Матеріал: ABS пластик
Розмір: 55 x 12 x 16,2 см (розкладений стан)
Вага: 420 г
Колір корпусу: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 200 лм |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 420 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴




