
Електронна книга AMAZON KINDLE PAPERWHITE 11TH GEN 32GB (чорна) БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ
6 949 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19335
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип товару: Електронна книга з підсвіткою
Виробник: AMAZON
Модель: KINDLE PAPERWHITE 11Gen
Екран: Сенсорний
Діагональ екрана: 6.8 дюйма
Роздільна здатність: 1448x1072 (щільність 300 ppi)
Тип матриці: E-Ink Carta (16 градацій сірого)
Обсяг вбудованої пам'яті: 32 Гб (27 Гб вільні для використання)
Підтримувані формати:
- Текстові: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP through conversion
- Зображення: JPEG, GIF, PNG, BMP через перетворення
- Аудіо: Audible audio format (AAX)
Інтерфейс: Type-C
Бездротове під'єднання: Wi-Fi , Bluetooth
Особливості:
- вологозахист IPX8 (занурення до 2 метрів упродовж 60 хвилин);
- відтворення як Audible audiobooks, так і Audible для Kindle ebooks;
- VoiceView, доступний через аудіо Bluetooth, забезпечує доступ до переважної більшості функцій Kindle Oasis, також містить можливість інвертувати чорний і білий колір, регулювати розмір шрифту, шрифт, інтервал між лініями та полями;
- браузер, словник, бездротова зарядка
Розміри: 174 х 125 х 8 мм
Вага: 208 г
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Тип матриці | E Ink Carta |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1448x1072 |
| Підтримувані формати | PDF, BMP, GIF, PNG, Kindle (MOBI), Kindle (AZW3), Kindle (AZW), TXT, AAX, JPEG, DOC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32768 MB |
| Інтерфейси | USB-C |
| Особливості | Читання вголос (Text to speech), Динамік, Wi-Fi, Браузер, Словник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 208 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 949 ₴


