ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: BOROFONE
Модель: BC43
Тип товару: FM Модулятор/трансмітер + автомобільний зарядний пристрій
Бездротовий інтерфейс: Bluetooth 5.0
Особливості:
- монохром дисплей
- FM-модулятор
- підтримка швидкого заряджання QC 18W
Вхідна потужність: DC 12-24 V
Радіус дії: до 10 метрів
Інтерфейс: bluetooth V5.0, 2 USB
Вихідні характеристики:
USB 1 (Audio port): 5V-1A
USB2: 18 Вт (QC/FCP/AFC)
Частотний діапазон: 87.5-108 FM
Розмір: 68 х 40 х 41.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| USB-інтерфейс | Так |
| Підтримка iPod | Ні |
| Дисплей | Так |
| Автономне живлення | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 41.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴




