ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Виробник | JBL |
| Модель | Flip 5 |
| Тип акустики | Портативна |
| Форма | Вертикальна |
| Тип акустики | Активна |
| Бездротові комунікації | Bluetooth |
| Акустика (формат) | 1.0 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Потужність, Вт | 20 |
| Частотний діапазон, Гц | 65-20000 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 80 |
| Живлення | Від акумулятора |
| Ємність акумулятора | 4800 мА·год |
| Час автономної роботи, год | До 12 |
| Час заряджання, год | 2.5 |
| Пульт ДК | Немає |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Особливості | Водонепроникна (вологозахисна) |
| Роз'єм заряджання | USB Type-C |
| Матеріал оздоблення | Метал, пластик |
| Габарити, мм | 181 x 69 x 74 |
| Вага, г | 540 |
| Колір (основний) | Синій |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.54 кг |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | JBL |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Мінімальна частота | 65 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Формат акустики | Стерео |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Пиловологозахищений корпус |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴










