ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип товару | Мікрофон |
| Модель | BM-800 |
| Тип кріплення | Стієчний |
| Принцип дії | Конденсаторний |
| Призначення | Для ПК / Ноутбука |
| Спосіб підключення | Піновий |
| Спрямованість | Односпрямований |
| Харчування | Фантомне |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack |
| XLR | |
| Чутливість | -32 дБ ± 1 дБ |
| Діапазон частот | 20 Гц - 20 кГц |
| Опір | 150 Ом |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень імпеданс навантаження: | ≥1000 Ω |
| Еквівалентний рівень шуму: | 16 BA |
| Максимальний рівень звукового тиску: | 130 дБ (при 1 кгц ≤ 1% THD) |
| Співвідношення сигнал / шум: | 78 дБ |
| Струмове споживання: | 3 мА |
| Матеріал мікрофона: | сталева сітка |
| Матеріал ручки мікрофона: | цинковий сплав |
| Сумісність: | Mac OS |
| Windows | |
| Linux | |
| Розміри | 35 х 35 х 5 см |
| Вага | 1350 р |
| Колір | Чорно - золотий |
| Комплектація | Мікрофон конденсаторний ProTech New Series BM-800 |
| Пластмасовий тримач "павук" | |
| Поролонова вітрозахист | |
| Кабель Jack 3.5 / XLR (Male) | |
| Пантограф NB-35 | |
| Поп-фільтр PF-20 |

Конденсаторний мікрофон Zeepin BM-800 використовується для радіомовлення, запису на концертах, озвучування кіно та телевізійних програм, а також домашнього чи студійного запису. Завдяки своїй універсальності підходить як для музикантів-початківців, так і для материх професіоналів. Вбудована електронна плата мікрофона забезпечує високу звукову чутливість, відокремлює основне джерело звучання від побічних, а також придушує зайві шуми. Автоматичний захист від перевантажень мінімізує спотворення від занадто гучних джерел звуку, а редуктор басів придушує шум у приміщенні. Поролонова вітрозахисна насадка, крім своєї прямої функції, також сприяє гарному захопленню звуку. Утримувач мікрофона "павук", що входить у комплект, дозволяє кріпити мікрофон до будь-якої стандартної стійки. Конденсаторний мікрофон Zeepin BM-800 працює тільки з тими пристроями, які можуть забезпечити достатнє для нього електроживлення. При підключенні мікрофона до персонального комп'ютера або ноутбука бажано використовувати зовнішню звукову карту, яка підключається через порт USB. При підключенні мікрофона до пристроїв, які не можуть забезпечити його необхідним електроживленням (підсилювачі, мікшери тощо) та не мають USB портів, необхідно використовувати додаткове фантомне живлення. Також мікрофон не працює з планшетними комп'ютерами та смартфонами. Для отримання максимально якісного звуку без шумів рекомендуємо використовувати поп-фільтр. Для кріплення на робочому місці є різні стійки та пантографи для мікрофонів.
Мікрофон M-800 можна використовувати абсолютно з будь-якою метою.Він добре впорається з участю підсилювача голосу. Якщо ви плануєте записувати свій альбом або проводити онлайн-трансляції в інтернеті, варто подбати про наявність зовнішньої звукової карти достатньої потужності. Звукова карта використовується для виняткових випадків та вищої якості звуку. Звукова карта підключається до порту USB комп'ютера. Для професійного звукозапису (при підключенні мікрофона до підсилювача, мікшерів) потрібно додаткове джерело живлення для мікрофона (фантомне живлення). Чим потужніше це джерело, тим якісніший запис із мікрофона.
Металеве оформлення чудово фільтрує перешкоди та наведення, складається із сталевої сітки та корпусу з цинкового сплаву.
Мікрофон працює від вбудованої електронної плати, яка забезпечує високу чутливість та відокремлення побічних шумів від основного джерела звучання. Пристрій захоплює насичений і чіткий звук джерел, що знаходяться перед ним. Завдяки цьому спотворення та вплив сторонніх шумів мінімальні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZEEPIN |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Студійний вокальний мікрофон |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Спрямованість | Односпрямований |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | jack 6.3 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Частота | 20000 Гц |
| Опір | 150 Ом |
- Ціна: 909 ₴










