ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: VG-012
Потужність: 10 Вт
Напруга: 5 В
Висота лампи: 40 см
Діаметр основи: 12 см
Довжина кабелю: 1.8 м

Проекційна лампа VG-012 Rainbow - креативний підхід освітлення простору. За допомогою даної лампи, випромінювані кольори веселки створять теплу сучасну атмосферу в приміщенні для неповторного фото-відео контенту. Енергоефективна світлодіодна лампа без відблисків має довгий термін служби. Кут освітлювальної головки можна регулювати і повертати на 180 градусів вперед і назад. USB-штекер та кнопковий перемикач роблять аксесуар простим і зручним у використанні. Завдяки портативних джерел живлення (powerbank), лампу можна використовувати не тільки в приміщенні, але і в умовах, в яких відсутня можливість підключення до електромережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴




