ХАРАКТЕРИСТИКИ
Загальний опис
Модель: RCC230
Бездротовий інтерфейс: Bluetooth 5.0
Особливості: монохром дисплей, FM-модулятор, функції Hands Free
Вхідна потужність: 12-24 V
Радіус дії до 10 метрів
Інтерфейс bluetooth V5.0, 2 USB, Type-C, Micro-SD
Сила вихідного струму (Output) USB 2.4 A; Type-C 2.4 A; 4.8 А макс.
Частотний діапазон 87,5-108FM
Розмір 40мм Х 51,5 мм Х 77,8 мм
Вага 39г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| USB-інтерфейс | Так |
| Підтримка iPod | Ні |
| Дисплей | Так |
| Автономне живлення | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 51.5 мм |
| Висота | 77.8 мм |
| Вага | 39 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴






