| Модель: |
Cute Series Kitty Silicone Night Light White |
| Тип лампи: | LED |
| Потужність лампи: | 1 Вт |
| Колір світіння: | RGB білий |
| Управління: | сенсор |
| Живлення: | вбудований акумулятор |
| Акумулятор: | 1100 мА/год |
| Час автономної роботи, до: | 8 годин |
| Матеріал корпусу: | пластик силікон |
| Колір корпусу: | білий |
| Розміри: | 142 × 100 × 112 мм |
| Вага: | 180 г |








Нічник — це ідеальний гаджет, який допоможе втішити дитину, якщо він боїться темряви — допомогти йому легше заснути. Baseus Cute Series Kitty це досить оригінальний нічник у формі милої кішечки, який можна поставити біля ліжка. М'якого, теплого світла достатньо, щоб щось побачити, але світло не дуже яскравий, щоб розбудити дитину посеред ночі.
Нічник оснащений літієвою батареєю і стандартним входом USB. Акумулятор легко пропрацює 8 годин, висвітлюючи кімнату, а вам не доведеться турбуватися про спокійний сон дитини. Силіконовий матеріал гіпоалергенний, до того ж він приємний на дотик, гладенький, еластичний. Для зарядки ви можете використовувати будь-який USB-порт вашого комп'ютера / ноутбука або повербанка. Нічник також можна використовувати під час зарядки.
Лампа горить в трьох режимах:
- змінний колір RGB;
- фіксований вибраний колір;
- тепле світло.
Щоб змінити режим, просто злегка торкніться нічника. Таким чином, можна переключитися в режим поступового зміни кольору RGB. У цьому режимі, торкнувшись каганця знову, можна встановити улюблений колір освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 142 мм |
- Ціна: 649 ₴






