
POWERBANK PROOVE HYPER FLUX PLUS 22.5W 10000 mA/h (блакитно-рожевий)
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 62815-3
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: PROOVE
Модель: FLUX PLUS
Тип товару: Портативна батарея (POWERBANK)
Тип батареї: Літій-полімер
Ємність: 10000 mA/h
Вхід: Type-C
Вихід: Type-C / USB-A
Вхідна потужність:
- Туре-С: 5V-2.4A / 9V-2A / 12V-1.5A
Вихідна потужність:
- Туре-С: DC 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
- USB-A1/A2: DC 4.5V-5A / 5V-4.5A / 5V-3A / 9V-2A / 12V-1.5A
Протоколи швидкої зарядки: PD / AFC / FCP / SCP / QC 2.0-5.0
Максимальна потужність: 22.5W
Матеріал: PC вогнестійкий
Розмір продукту: 110 x 70 x 20 мм
Вага: 366 г
Колір: Блакитно-рожевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 366 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴

