-13%

Мікрофон RAZER SEIREN MINI (рожевий)
2 299 ₴
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 21286
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник: RAZER
Модель: SEIREN MINI
Тип товару: Мікрофон
Тип мікрофона: Конденсаторний
Спрямованість: Односпрямований
Під'єднання: Дротове
Порт під'єднання: MicroUSB
Довжина кабелю: 2 м
Чутливість: 110 дБ 17,8 мВ/Па
Частотний діапазон: 20 - 20000 Гц
Розміри: 89 х 89 х 162.5 мм
Вага: 550 г
Колір мікрофона: Рожевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Вид | Мікрофон для ПК |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Спрямованість | Односпрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Частота | 20000 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 162.5 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Довжина шнура | 2 м |
| Вага | 550 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



