
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA20A 2.1A 1USB + кабель lightning (білий)
169 ₴
- В наявності
- Код: MA/HF
+380 (99) 422-24-41
Оформлення замовлень ON-LINEповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BOROFONE BA20A 2.1A 1USB



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Apple Lightning |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴







